Doodle Jump DC Super Heroes 1.0.0.0 (winphone)

Doodle Jump DC Super Heroes

Doodle Jump DC Super Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doodle Jump DC Super Heroes, Batman olarak Gotham'ın kötüleriyle savaşacağınız bir Windows Phone oyunu.

Doodle Jump DC Super Heroes, dört ayaklı garip görünümlü bir yaratığın uzaydaki macerasını konu alan Doodle Jump oyununun süper kahraman sürümü ve son olarak Windows Phone platformunda karşımıza çıkıyor. Bu sefer uzaylı yerine Gotham şehrinde barışı sağlayan yarasa adam ya da çoğumuzun bildiği isimle Batman’in yerine geçiyoruz. Amacımız tahmin edeceğiniz üzere Gotham’ı saran kötüleri geldikleri yere götürmek.

Elle çizilmiş hissiyatı veren görsellerle bizleri karşılayan yeni Doodle Jump oyununda Batman yerine geçtiğimizden işimiz oldukça zor. Penguen, Mr. Freeze, Joker, Riddler dahil onlarca Gotham’ın en kötü, acımasız adamlarıyla mücadele ediyoruz. Kötülerle karşılıklı savaşırken kullanacağımız çok sayıda yardımcımız mevcut. Jokerin yanında hızlıca ulaşmamızı sağlayan bat jetpack ve batcopter, belirli süreliğine de olsa darbe almamızı engelleyen koruyucu kalkan zor zamanımızda yardımımıza koşan araçlar arasında. Bunları belirli sayıda kullanabildiğini ve seviye atladıkça yenilemeniz gerektiğini belirteyim.

Joker, Penguen gibi büyüklüklerle karşılaştığımız boss savaşları da içeren oyunda kontrol sistemi son derece basit tutulmuş. Batman’I sağa / sola yönlendirmek için cihazımızı eğiyor, ateş etmek için ekranın herhangi bir yerine dokunuyor, uçmak için de kaydırma hareketini uyguluyoruz.

Doodle Jump DC Super Heroes, serinin ilk oyunu Doodle Jump’a göre daha keyifli oynanış sunuyor. Süper kahramanlı oyunlara ilginiz varsa ücretsiz olması yönünden bir denemenizi öneririm.

YORUMLAR