Foxit Mobile PDF 2015.319.411.3050 (winphone)

Foxit Mobile PDF

Foxit Mobile PDF
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dünyanın en hızlı PDF okuyucularından biri olan Foxit Reader, mobil sürümüyle Windows Phone için ücretsiz.

Windows Phone üzerinde Adobe Reader veya Microsoft Reader uygulamasından memnun kalmayanları sevindirecek bir haberimiz var. Foxit PDF Reader Windows Phone mağazalarına ulaştı. Ücretsiz olarak indirilebilen bu PDF okuyucu, hızlı performansıyla her platformda dikkat çeken bir yere sahip oldu. Uzun bir bekleyişin ardından Windows Phone'a da ulaşan bu uygulama, Windows Phone ile entegre çalışan bir PDF okuma kabiliyeti sunuyor.

Bununla yetinmeyen uygulama sıradışı bir yalınlık ve kullanım kolaylığı ile dikkat çekiyor. PDF dökümanlarınızı mobil cihazlardan sıkça kontrol ediyorsanız Foxit Mobile PDF sizin işinize hem kolaylık hem de hız katacaktır. Yüksek render kalitesi ve ufak ekranlara optimize edilmiş okuma özelliği ile cep telefonunuzun kusurlarını kapatan bir yapıya sahip olan bu uygulama depolama alanında az yer kaplayarak bir kez daha önemli bir işe imza atmış oluyor.

Foxit Mobile PDF'in özellikleri şu şekilde:

  • Dahili depolama alanı veya SD kart üzerinden hızlıca dosya açabilme
  • OneDrive dökümanlarına kolay ulaşım
  • Şifreli PDF dökümanlarıyla çalışıyor
  • Metin içerisinde arama
  • Sayfa veya başlıklar üzerinden PDF belgesinde dolaşma
  • Döküman özelliklerini tek tıklama ile inceleyebilme

Ücretsiz olarak sunulan uygulama şu an için Türkçe dil desteğine sahip olmasa da İngilizce seçenekler sade amaçlara hitap ettiği için dil problemini oldukça az yaşayacaksınız.

YORUMLAR