Fruit Ninja 1.0.0.0 (winphone)
Fruit Ninja
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    349

  • Üretici

    Halfbrick Studios

Fruit Ninja, meyve kesmeye dayanan oldukça zevkli bir beceri oyunudur.

Mobilde beceri oyunlarına ilginiz varsa Fruit Ninja kesinlikle atlamamanız gereken bir oyun. Her seviye Windows Phone telefonda rahatlıkla çalışabilecek şekilde tasarlanmış oyun vakit öldürmek için harika bir seçim.

Usta bir ninja savaşçısı rolünü üstlendiğimiz oyunda parmağımızı keskin bir kılıç gibi kullanarak ekranın farklı noktalarından çıkan meyveleri kesiyoruz. Tek elle bile rahatlıkla oynanabilen oyunda amacımız olabildiğince fazla sayıda meyve keserek en yüksek puanı elde etmek.

Menülerde bile kesme hareketini kullandıran oyunda Classic, Zen ve Arcade olmak üzere 3 farklı mod yer alıyor. Classic modda en fazla 3 meyve ıskalamanıza izin veriliyor, olabildiğince fazla sayıda meyve keserek oyunu tamamlamanız gerekiyor. Zen modda en yüksek puanı elde etmek için bir buçuk dakika süreniz var. Bu modda meyvelerle birlikte bombalar da geldiğinden meyveleri keserken çok dikkatli olmanız gerekiyor. Konsantrasyonunuzu kaybedip bombaya dokunursanız oyun sonlanıyor. Arcade mod ise en heyecanlısı. Bu modda verilen süre sadece 60 saniye. Bu modda meyvelerin haricinde bombaların yanı sıra çeşitli güçlendiriciler de sunuluyor. Meyvelerin geliş hızınızı yavaşlatan, meyveleri ekranın yan taraflarından da çıkartan güçlendiricileri kesinlikle es geçmeyin.

Fruit Ninja, basit oynanış sunmasına rağmen sizi kısa sürede içerisine çekebilecek bir oyun.

YORUMLAR