HTC Dot View 1.2.0.0 (winphone)

HTC Dot View

HTC Dot View
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HTC Dot View, HTC Desire 510 ve HTC One M8 telefonlarla uyumlu kılıf uygulamasıdır.

HTC Dot View, HTC One M8 model Android ve Windows Phone telefon / HTC Desire 510 kullanıcılarının kullanımına sunulmuş olan bir akıllı kılıf. Cihazın ön, arka ve köşelerini saran kılıf bu sayede çizilmelere ve düşmelere karşı korum sunarken, aynı zamanda da günlük kullanımda fayda sağlayacak kısayolları beraberinde getiriyor.

HTC Dot View kılıf sayesinde aramalarınızı kılıfı kaldırmadan yanıtlayabilir / reddedebilir, saatin yanı sıra telefon yanınızda değil iken e-posta ve kısa mesaj gelip gelmediğini görebilir, son aramaları görebilir (Yukarı kaydırma hareketi ile son aramalara hızlı ve kolay bir şekilde erişebilirsiniz.) alarmı kapatabilirsiniz. Uygulaması sayesinde de tüm bu özellikleri kontrol altına alabilirsiniz. Yani aramaların, sesli mesajların, mesajların ve e-postaların kılıfta gösterilip gösterilmeyeceği sizin elinizde. Bildirim seçeneklerinin yanı sıra retro tasarımlı 19 farklı duvar kağıdı veya kendi resminizi arka plan resmi olarak belirleyebilirsiniz. Yine kılıfı kaldırmadan akıllı asistan Cortana’yı açabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken kılıf kapağı kapalıyken aşağı kaydırma hareketini uygulamak. (Bu özelliği kullanabilmeniz için uygulama ayarlarından “Swipe down to open Cortana” seçeneğini etkinleştirmeniz gerekmektedir.)

HTC Dot View kılıfınızı etkin bir şekilde kullanmanızı sağlayan uygulamanın ilerleyen güncellemelerle daha fazla özellik kazanacağını söylemek yanlış olmayacak.

YORUMLAR