İzmir Büyükşehir Belediyesi 1.0.0.0 (winphone)

İzmir Büyükşehir Belediyesi

İzmir Büyükşehir Belediyesi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İzmir Büyükşehir Belediyesi, her İzmirlinin akıllı telefonunda kesinlikle bulunması gereken bir uygulama.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ücretsiz olarak yayınladığı resmi uygulaması ile haber ve duyurulara ulaşmaktan ulaşım saatlerini öğrenmeye, kentkart bakiye sorgulamaktan kültür sanat etkinliklerini takip etmeye pek çok seçenek bir arada sunuluyor.

Her İzmirlinin akıllı telefon ve tabletinde kesinlikle olması gerektiğini düşündüğüm İzmir Büyükşehir Belediyesi uygulaması, Windows Phone platformunda çok farklı bir arayüz ile karşımıza çıkıyor. Windows Phone sisteminin getirdiği büyük ve sekmeli tasarım uygulamaya başarılı bir şekilde aktarılmış ve hem göze hitap ediyor hem de kullanıma kullanımı çok daha basit.

İzmir Büyükşehir Belediyesi uygulaması, şu ana kadar yüklediğiniz pek çok uygulamayı tek bir yerde topluyor. Örneğin; yakınınızdaki eczaneleri öğrenebiliyor, metro – otobüs - vapur saatlerini detaylı bir şekilde öğrenebiliyor, su kesintilerini görebiliyor, kentkart bakiyenizi sorgulayabiliyor, kültür ve sanat etkinliklerine göz atabiliyorsunuz. En çok ihtiyaç duyacağınız bu seçeneklerin yanında tabii ki haberlere, duyurulara, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun kariyerine ulaşabiliyorsunuz.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin resmi mobil uygulamasının içeriği sürekli olarak güncellendiğinden uygulamayı kullanabilmeniz için aktif internet bağlantınızın olması gerekiyor.

YORUMLAR