Marble Mountain 1.0.0.3 (winphone)

Marble Mountain

Marble Mountain
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3 boyutlu ve zengin bir dünyada kontrol ettiğiniz meşe ile Marble Mountain platform becerinizi ve reflekslerinizi heyecanlı sınavdan geçiriyor.

Lightning Rock isimli oyun üreticileri cesur bir adım atarak Android, iOS ve Windows Phone için eş zamanlı çıkan Marble Mountain isimli bu oyunu çıkarmayı başarıyorlar. Bu hamleden yola çıkarak ne kadar iddialı olduklarını belitmek isteyen ekip 3 boyutlu harikulade bir platform oyunu yaratmış olmanın haklı gururunu yaşıyorlar. Başarılı görselleri ve daha da iyi olan bölüm tasarımları sayesinde sizi engin bir dünyanın beklediğini belirtmekte fayda var. Temel olarak sizden istenen şey önünüze çıkan engellerden kurtularak yola devam etmek. Ama yol deyip geçmemekte fayda var. O kadar çok farklı rota var ki, oyunu oynarken seçeceğiniz alternatif yönler hem size farklı bir oyun deneyimi sunacak hem de kaşif ruhunuzu doyuracak bir sürü opsiyon önünüze serili olacak.

Ücretsiz olarak oynanabilen ve başka oyunlara benzemeyen bir deneyim sunan Marble Mountain, bağımsız oyun üreticilerinin dünyasına dalmak isteyenler için ideal bir çalışma olarak öne çıkıyor. Öte yandan Windows Phone kullanıcıları olarak diğer platformlarala eş zamanlı bir şekilde bir oyuna kavuşmanın mutluluğunu bir Windows Phone kullanıcısı olarak ben de sizinle paylaşıyorum. Kontrolleride cihazınızın hız ölçerini de kullanıp ekranı sarsabileceğinizi belirtmekte de fayda olacağını düşünerekten görselleriyle öne çıkan zengin ve 3 boyutlu bir dünya arayanlara bu oyunu kaçırmamalarını öneriyorum.