Microsoft Hyperlapse 1.3.5609.26303 (winphone)

Microsoft Hyperlapse

Microsoft Hyperlapse
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Microsoft Hyperlapse, Windows Phone cihazınızla zaman atlamalı videolar çekmenize olanak tanıyan pratik ve etkili bir uygulama.

Microsoft Hyperlapse, zaman atlamalı video çekimi için profesyonel makineye ihtiyaç duymayı ortadan kaldıran harika bir Windows Phone uygulaması. Ücretsiz olarak gelen uygulamanın kullanımı da son derece basit ve pratik.

Zaman atlamalı videolar tek bir karede daha fazla görüntünün akıp gittiği diğer bir deyişle tüm bir gününüzü tek bir videoya sıkıştırma imkanı tanıyan bir teknoloji. Bu teknoloji günümüzde mobil platformda da kullanılabiliyor. Zaman atlamalı videolar çekmeyi seviyorsanız Microsoft’un Hyperlapse uygulaması sayesinde bu harika teknolojinin nimetinden faydalanmak için tek ihtiyacınız olan Windows Phone 8.1 işletim sistemli telefonunuz.

Microsoft Hyperlapse, Instagram’ın Android ve iOS platformunda kullanılabilir olan zaman atlamalı çekim uygulamasını Windows Phone platformuna taşıyor. O anda çektiğiniz bir videoyu veyahut daha önce çektiğiniz bir videoyu hızlandırabiliyorsunuz. Varsayılan olarak 4x ayarlanmış; En fazla 32x yani videoyu 32 kata kadar hızlandırma yapabiliyorsunuz. Videonuzu hızlandırmak için kaydırma çubuğunu basitçe sağa / sola çekmeniz yeterli oluyor. Tabii ki hazırlandığınız videoyu sosyal ağ hesaplarınızda paylaşabiliyorsunuz.

Cihazınızın arka kamerasının yanında ön kamerasını kullanmanıza izin veren uygulamanın arayüzü oldukça basit. Çekime başlamak için kullanacağınız buton, flaşı açıp kapatabileceğiniz buton ve ön / arka kamera arasında geçiş yapabileceğiniz buton haricinde bir şey bulunmuyor. Son derece sade ve yenilikçi arayüzün beta sonrası da değişmemesini diliyorum.

Zaman atlamalı video çekme işini oldukça basitleştiren Microsoft Hyperlapse şu anda geliştirilmesi aşamasında. Bu yüzden tüm cihazlarda çalışmıyor.

  • Not: Uygulamayı sorunsuzca kullanabilmeniz için aşağıdaki Windows Phone cihazlardan birine sahip olmanız gerekiyor:

Lumia 435, Lumia 530, Lumia 532, Lumia 535, Lumia 630, Lumia 635, Lumia 636, Lumia 638, Lumia 640, Lumia 640 XL, Lumia 730, Lumia 735, Lumia 830, Lumia 930, Lumia 1520, HTC One M8

  • Not 2: 512 MB RAM'li bir cihaza sahipseniz hd çözünürlükte kayıt yapamıyorsunuz.
  • Not 3: Cihazınız Windows Phone 8.0 ve daha eski işletim sisteminde çalışıyorsa Windows Phone 8.1'e güncellemeniz gerekiyor.