Namaz Hocası 1.4.57.83 (winphone)

Namaz Hocası

Namaz Hocası
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Namaz Hocası, İslam dininin gerekleri hakkında bilgilere erişebileceğiniz zengin içerikli bir dini uygulamadır.

Namaz Hocası, Windows Phone platformu için geliştirilmiş en kapsamlı namaz uygulamasıdır. 5 vakit namazın dışında Bayram, Yolcu, Kaza, Teravih, Cenaze namazlarının da kılınışını gösteren uygulamada İslam dini hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını bulabilirsiniz.

İslam’ın şartlarından Peygamberimizin (s.a.v.) hayatına pek çok yararlı bilgi içeren Namaz Hocası en kapsamlı dini uygulamalar arasında. Bayram Namazı gibi sık kılınmadığından rahatlıkla unutulabilen namazlar dahil üstümüze farz olan tüm namazların kılınışı yazılı anlatımlarla göstermenin yanında namazda okumanız gereken sure ve duaları, namazda duruş biçiminizi ve abdest alışını, abdest alırken okunacak duayı da uygulama aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Namaz abdesti dışında gusül (boy abdesti) ve teyemmüm abdestlerinin nasıl alındığını gösteren uygulama nefsimizle savaş açtığımız bir ibadet şekli olan oruç ve faydaları hususunda da bizleri bilgilendirmekte.

Namaz Hocası, İslam dinini en doğru şekilde yaşamanız için birbirinden faydalı bilgiler içeren oldukça zengin bir uygulama.

YORUMLAR