Nimbus Note 3.0.3.0 (winphone)
Nimbus Note
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    79

  • Üretici

    Nimbus Web Inc

Nimbus Note, özellikle çalışanlar ve öğrenciler ile birlikte günlük yaşantınızda kullanarak hiç birşeyi unutmamanızı sağlayan yararlı bir not alma uygulaması.

Nimbus Note, yazılı, videolu ve sesli notlar tutabileceğiniz ve aynı zamanda farklı klasörler oluşturup bu klasörlere göre notlarınızı kategorilendirebileceğiniz gelişmiş ve detaylı bir not alma uygulaması. Eklediğiniz notlara resimler çizerek el ile yazı yazabileceğiniz gibi aynı zamanda etiketler de ekleyebiliyorsunuz.

Çok fonksiyonlu editörü sayesinde notlarınızı dilediğiniz gibi düzenleyebileceğiniz uygulamanın Windows Phone dışında Android, iOS, Windows Phone, Web ve Chrome için de sürümleri bulunuyor. Üstelik tüm diğer versiyonlar ile eşleme yaparak notlarınıza farklı cihazlarınız üzerinden güncel olarak ulaşabiliyorsunuz. İş yerinde yarım kalan bir notunuzu evde tamamlayabilirsiniz.

Alınan notları arkadaşlarınız ile paylaşma seçeneği sunan Nimbus Note, E-posta, Twitter ve Facebook üzerinden paylaşımı destekliyor. Kullanımı kolay bir arayüze sahip olan servis sayesinde hem istediğiniz cihazınızın üzerinden not alma şansını yakalayabilir hem de notlarınızı iş arkadaşlarınız ve diğer tanıdıklarınız ile kolayca paylaşabilirsiniz.

Uygulama içerisinde abulunan akıllı arama özelliği sayesinde daha önceden almış olduğunuz notlarınıza çok rahat erişebiliyorsunuz. Fakat uygulamanın şüphesiz en güzel özelliklerinden bir tanesi yapılacak listesi hazırlama özelliği. Marketlere giderken elimize tutuşturulan alınacaklar listesi yada diğer listeler için artık kağıt kaleme gerek yok. Mobil cihazınız üzerinden marketten ne almanız gerektiğini kontrol edebilirsiniz.

Eğer ücretsiz ve pratik kullanıma sahip bir not alma uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız Nimbus Note'u Windows Phone'larınıza indirerek mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR