Photo Editor Pro 1.0.0.2 (winphone)

Photo Editor Pro

Photo Editor Pro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photo Editor Pro, fotoğraflarınıza efekt vermek ve çerçevelerle süslemek için kullanabileceğiniz basit ve ücretsiz bir uygulamadır.

Photo Editor Pro, Windows Phone’lu akıllı telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafları tek dokunuşla etkili kılabileceğiniz araçlar içeren bir mobil uygulamadır. Tamamen ücretsiz olması yönünden denemenizi önerdiğim uygulama 20’den fazla bokeh efekti, kaliteli fotoğraf çerçeveleri, çok sayıda yüksek çözünürlüklü çerçeve ve şekil sunuyor.

Photo Editor Pro, Windows Phone platformu için özel olarak hazırlanmış adının aksine işlevlere sahip bir uygulama. Adının aksine diyorum çünkü uygulama ile fotoğraflarınızı düzenlemiyor ve şekillendiriyorsunuz. Yani benzer fotoğraf düzenleme uygulamalarında gördüğümüz, renk ayarı ile oynama, diş beyazlatma, kırmızı göz düzeltme, sivicileri yok etme gibi araçların hiçbiri bu uygulamada mevcut değil. Bunlar yerine fotoğraflarınıza şekil, kenarlık, bokeh efekti uygulayabiliyorsunuz. Uygulama aracılığıyla hazırladığınız fotoğrafları telefonunuza kaydedebiliyor veya hemen sosyal ağlarda paylaşabiliyorsunuz.

Photo Editor Pro, fotoğraflarınızı daha ilgi çekici yapan çok sayıda efekt sunan, kullanımı basit ve etkili bir fotoğraf efekt uygulaması. Hiçbir uygulama içi satın alım sunmaması, rahatsız edici reklamlar içermemesi, ayrıntılı menüler içeren arayüze sahip olmaması uygulamanın öne çıkan özelliklerinden. Fotoğraflarınızı şekillendirmek için kullanabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız Photo Editor Pro’yu bir kere kullanmanızı öneririm.

YORUMLAR