Runtastic Me 1.0.0.0 (winphone)
Runtastic Me
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    82

  • Üretici

    Runtastic

Runtastic Me, günlük aktivitelerinizi kaydederek aktiflik durumunuzu gösteren sağlık uygulamalarından biri.

Runtastic Me, günlük spor aktivitelerinizi kayıt altına alarak detaylı rapor sunan, daha sağlıklı bir yaşama kavuşmanız için motive eden sağlık uygulamalarından biri. Windows Phone 8.1 telefonunuzda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama ile günlük, haftalık ve aylık hareketlerinizi takip edebilir, ne kadar aktif biri olduğunuzu görebilirsiniz.

Runtastic Me, Runtastic Orbit ile entegre şekilde çalışabilen ancak bağımsız olarak ta kullanılabilen bir uygulama. Türkçe dil desteği bulunan uygulama ile gün içerisinde kaç adım attığınızı, ne kadar kalori yaktığınızı, ne kadar aktif bir gün geçirdiğinizi görebiliyorsunuz. Kendinize hedef belirleyerek günbegün hedefinize ne kadar yaklaştığınızı takip edebiliyor, aşama kaydedip kaydetmediğinizi görebiliyorsunuz. Bunların yanında kişisel bilgilerinizi girerek öneriler alabiliyorsunuz.

Runtastic Orbit kullanıcısı iseniz bu cihaz tarafından oluşturulan verileri uygulama üzerinden takip edebiliyorsunuz. Günlük spor ve egzersizlerinizi, uykunuzu hem Orbit cihazınızda hem de Me uygulamasında görebiliyorsunuz. Runtastic Orbit kullanıcısı değilseniz de uygulamayı kullanabiliyorsunuz ancak tam verim almak için cihaza sahip olmanız gerekiyor.

YORUMLAR