Sketch Me (winphone)
Sketch Me
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    72

  • Üretici

    roidstudio

Sketch Me, fotoğraflarınızı tek dokunuşla sanat eserine dönüştürebileceğiniz bir Windows Phone uygulaması.

Sketch Me, Windows Phone telefonunuzdaki fotoğraflara elle çizilmiş görüntüsü verebileceğiniz eğlence odaklı bir uygulama. Çizim, karikatür, eskiz başta olmak üzere bir çok efek uygulayabileceğiniz uygulamada sanat eserlerinizi doğrudan arkadaşlarınızla paylaşma şansına da sahipsiniz.

Windows Phone platformunda da ücretli olarak karşımıza çıkan Sketch Me uygulaması sayesinde tek dokunuşla fotoğraflarınıza dilediğiniz efekti verebiliyorsunuz. Profesyonel yazılımlarda olan efekt seçeneklerini çok daha basit olarak kullanımınıza sunuyor. Fotoğraflarınıza uygulayabileceğiniz efektler arasında siyah – beyaz çizgiler, pastel, kalem ile eskiz, karikatür, damga olmak üzere çok farklı ve göze hoş gelen seçenekler bulunmakta. Uygulamanın en beğendiğim yanlarından birisi de efekti fotoğrafın farklı noktalarına uygulamamanıza izin vermesi. Mask seçenekleri sayesinde yaratıcı fotoğraflar elde edebiliyorsunuz.

Sketch Me ile fotoğraflarınıza elle çizilmiş havası vermenin haricinde kontrast, parlaklık ve renk ayarları yapabiliyor, efektin şiddetini isteğinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Neticesinde fotoğrafı galerinize kaydedebiliyor, direkt Twitter ve Facebook’ta paylaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR