Stop Motion Studio 1.1.4.0 (winphone)

Stop Motion Studio

Stop Motion Studio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stop Motion Studio uygulaması ile stop motion animasyon filminizi mobil cihazınızdan hazırlayabilirsiniz.

Stop Motion Studio, birçok film, dizi, çizgi film ve reklamda gördüğümüz stop motion tekniğini mobil cihazımızdan uygulamamıza imkan tanıyan, birkaç basit dokunuşla kendi stop motion filmlerimizi hazırlamamıza izin veren bir mobil uygulama.

Durağan nesneleri hareket edermiş gösteren bir animasyon türü olan ve yaygın olarak kullanılan Stop Motion tekniği ile çekilmiş filmleri hazırlamak için bilgisayara ihtiyaç duyma gereksinimini ortadan kaldıran Stop Motion Studio, Windows Phone 8.1’li cihazlar için ücretsiz olarak geliyor.

Stop Motion animasyon filminizi kolaylıkla hazırlamanız için karmaşık olmayan ancak etkili araçların yanında filminizi daha etkili kılan birçok tema ve ses efekti sunan uygulama ile hazırladığınız filmleri üç farklı formatta dışa aktarabiliyorsunuz. Filmlerinizi 1080p kalitede kaydedebildiğiniz gibi animasyonlu GIF olarak aktarabiliyor veya doğrudan Facebook ve Instagram’a yükleyebiliyorsunuz.

Stop Motion Studio, profesyonel kullanımı yönelik hazırlanmış bir uygulama olmasa da işini başarılı bir şekilde yerine getiriyor ve sorunsuzca çalışıyor. Stop Motion tekniği ilginizi çekiyorsa göz atmanızı öneririm.

YORUMLAR