Straw 1.0.4 (winphone)
Straw
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    79

  • Üretici

    Straw

Facebook, Twitter, LinkedIn ve diğer hesaplarınıza aynı anda anket gönderip sonuçları tek bir arayüzde görmek istiyorsanız Straw oldukça pratik bir seçenek.

Windows Phone için çıkan oldukça pratik bir anket uygulaması olan Straw ile birkaç tıklamayla anket soruları ve cevapları yazmanız mümkün. Straw hesabınızla iliştirdiğiniz diğer sosyal medya hesapları sayesinde anketlerinizi tek bir adımda dilediğiniz tüm mecralara göndermeniz mümkün. Anket sonuçlarını kontrol etmek için yapmanız gereken tek şey mobil cihazınıza aktarılan verileri kontrol etmek. Farklı platformlardaki bilgileri toplayan Straw size topyekün sonuçları sıralayabiliyor.

Anket sorularınız ve cevap seçenekleriniz daha renkli olsun istiyorsanız her biri için ayrı bir resim dosyası yüklemeniz de mümkün. Böylece buzzfeed veya onedio gibi web sayfalarından alışık olduğunuz eğlenceli anketleri sizin de oluşturabilmeniz mümkün. Anketin sadece belli bir süre etkin kalmasını ve sonrasında cevap kabul etmemesini istiyorsanız bu sınırı yaratmanız mümkün. Örneğin, 1 saat için aktif olan bir ankete süre dolduğunda veri eklenemiyor.

Anketlerden aldığınız sonuçları sizin için grafikli bir anlatıma çeviren bu uygulama sadece basit soruları sormak için değil, daha karmaşık sorunları çözebilmek için de size gereken yardımı sunuyor. Tüm bu fonksiyonları kullanışlı ve kolay bir arayüz ile sunan Straw şimdilik sadece Windows Phone için çıkmış olsa da kısa süre içersinde diğer mobil platformlara gelmesi bekleniyor.

ARTILAR

Hızlı anket hazırlama

Sosyal medya hesapları için ortak arayüz

Resimli soru ve cevap seçenekleri

EKSİLER

YORUMLAR