Super Party Sports: Football 1.2.1 (winphone)

Super Party Sports: Football

Super Party Sports: Football
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , Fransızca

  • TOPLAM İNDİRME

    150

  • Üretici

    HandyGames

Super Party Sports: Football isminin tersine centilmen bir spor mücadelesinden uzak aksiyon dolu ve bağımlılık yapan bir oyun.

Super Party Sports: Football oynarken veya izlerken bile fark edeceğiniz şey, bu oyunun bildiğiniz futbol oyunlarından oldukça farklı olması ve birçok oyunsever için daha eğlenceli bir alternatif sunması olacaktır. 90'lı yıllarda savaş oyunları kategorisinde kasırga gibi esen Worms serisini andıran oynanış tarzı ile çizgi film şirinliğindeki grafiklerle şiddetin son dorukları sizi bekliyor. Karman çorman zeminler üzerinde dizili olan oyuncular içersinde geçen çatışmada sizin amacınız güçlü şutlar çekerek rakiplerinizi parçalara ayırmak. Aşırı şiddetten kaçınmak isteyip doğru bir karar veren yapımcılar bu parçalanma animasyonunu daha çok LEGO tarzında gerçekleştirmişler. Oyun içi satın alma seçeneklerine rastlayacağınız oyunu indirmek ve oynamak ise ücretsiz.

Dünyanın muhtemelen en vahşi futbol oyunu olan bu oyunda futbol topu ayağınızdayken şutu çekmeden önce güç biriktirip ve hesapladığınız güzergahta rakiplerinizi yok edip takım arkadaşlarınıza pas vermeye çalışmalısınız. Bölümden bölüme değişen mekan tasarımlarında her rakip oyuncuyu devirdikten sonra amacınız gol atıp maçı kazanmak. Zekice hazırlanmış fizik mekanikleri ve eğlenceli oyun atmosferiyle bu oyun uzun süre bırakamayacağınız bir eğlence sunuyor.

YORUMLAR