Thug Life Maker 1.1.0.2 (winphone)

Thug Life Maker

Thug Life Maker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sosyal medya üzerinde büyük beğeni toplayan Thug Life furyasında bu uygulama ile kendi videolarınızı üreterek katılabilirsiniz.

Siz de kendi Thug Life videolarınızı çekmek istiyorsanız Windows Phone cihazları için çıkmış olan Thug Life Maker isimli bu uygulama ile ağırlığı olan dramatik bir son vermek artık sizin için de mümkün. Tartışmaların sonunda kazanan tarafın zaferine dem vuran videoların ünlemi haline gelen Thug Life konsepti ile sosyal medyanın son fenomeni belki sizin mutfağınızda pişmiş olacak.

Telefonunuzda bulunan videolara sigara ve gözlük animasyonları yerleştiren bu uygulama ile videolarınızın muhtelif yerlerinde düzenleme yapmanız da mümkün. Buna örnek olarak müzik ekleme ve bunun süresini ayarlama, görüntü yakınlaştırma ve video oynatım süresini değiştirme gibi kilit özellikler de var. Kaydetmiş olduğunuz videolarınız Kaydedilen Resimler klasörüne aktarılacaktır.

Hazırlamış olduğunuz videoları direkt olarak YouTube hesabınıza aktarıp sosyal bir fenomen yaratmanız mümkün. Bu özellik için ne yazık ki uygulama içerisinde entegre bir seçenek yok, ancak Internet Explorer aracılığıyla bile yapılabilecek kolay bir işlem olduğu için bu eksiklik büyük bir sorun teşkil etmiyor. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Thug Life Maker, Windows Phone cihazınıza sosyal medya trendi olan bir akımı getiriyor.

YORUMLAR