Vivino Wine Scanner 8.0.0.0 (winphone)

Vivino Wine Scanner

Vivino Wine Scanner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    65

  • ÜRETİCİ

    Vivino

Vivino Wine Scanner ile mobil cihazınızın kamerasını kullanarak herhangi bir şarap hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Vivino Wine Scanner, Windows Phone platformundaki en iyi şarap uygulaması olarak yer alıyor ve dilediğiniz şarabın üretim tarihinden servis şekline kadar oldukça detaylı bilgi almanıza imkan tanıyor.

Romantik yemeklerin vazgeçilmez lezzetlerinden şarap için mobil uygulama da geliştirildi ve Vivino Wine Scanner adıyla tüm platformlarda ücretsiz olarak yayınlandı. Adından da anlayacağınız üzere uygulama, mobil cihazınızın kamerası ile şarabı tarıyor ve sadece birkaç saniye içerisinde yılından popülaritesine kadar oldukça detaylı bilgiyi ekranınıza yansıtıyor.

Şarap severlere özel hazırlanan uygulama, o anda sofranızda bulunan şarap veya daha önceden resmini çektiğiniz bir şarap hakkında bilgi sunabiliyor. Yılı, türü, ortalama puan ve fiyatı hakkında bilgilere rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Puanlama ve yorumlar milyonlarca şarap sever tarafından belirleniyor. Dilerseniz siz de yorumlara katılabiliyorsunuz. Öte yandan sosyal ağ hesaplarınızı bağlayarak arkadaşlarınızın sevdikleri şarapları da görebiliyorsunuz.

Vivino Wine Scanner, ücretsiz olarak kullanılabiliyor ancak pro sürümde şarap kaydı oluşturma ve şarapları fiyatlarına – puanlarına ve tarihe göre sıralama, not ekleme, kişisel tat profili oluşturma, şaraplara not verme gibi özellikler sunuluyor. Son olarak uygulama Türkçe dil desteği sunmuyor; zaten arayüz o kadar basit tasarlanmış ki ileri seviye İngilizceye ihtiyaç duymuyorsunuz.

YORUMLAR