Xim 1.0.0.0 (winphone)
Xim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    61

  • Üretici

    Microsoft Research

Xim, Microsoft tarafından ücretsiz olarak sunulan fotoğraf paylaşım uygulamasıdır.

Akıllı telefonunuzda çektiğiniz fotoğrafları arkadaş veya aile ortamında paylaşmak istiyor ancak cihazınızın elden ele dolaşmasından rahatsızlık duyuyorsanız Microsoft’un sizin için harika bir uygulaması var; Xim. Tamamen ücretsiz, reklamsız kullanım sunan uygulama ile arkadaşlarınızla ve diğer cihazlarınızla fotoğraflarınızı paylaşmak tabiri yerinde ise çocuk oyuncağı.

Mobil platformda fotoğraf paylaşımını kolaylaştıran Xim’in desteklediği uygulamalar arasında Instagram, Facebook, Dropbox, OneDrive bulunuyor. Bu hesaplarda tuttuğunuz fotoğrafları dilediğiniz arkadaşınızla paylaşmaksa oldukça basit. Tek yapmanız gereken paylaşacağınız fotoğrafa dokunmak ve arkadaşınıza davetiye yollamak. (Arkadaş seçme ekranında isim, telefon numarası veya e-posta seçenekleri yer alıyor.) Davetinizi alan arkadaşlarınız gönderdiğiniz fotoğrafı ister Xim uygulaması, isterse de herhangi bir internet tarayıcısı üzerinden görüntüleyebiliyor. Tabii ki Xim’i cihazlarınız arasında fotoğraf göndermek için de kullanabilirsiniz.

Paylaşılan fotoğrafları bir sürer soran otomatik olarak silen Xim’de grup sohbet özelliği de bulunuyor. Sohbete katılan kişiler de kendi fotoğraflarını ekleyebiliyor.

Microsoft'un "Telefonunuzu değil, fotoğraflarınızı paylaşın" ifadesini kullandığı yeni fotoğraf paylaşım uygulaması Xim, Windows Phone 8.1 işletim sistemli tüm cihazlarda kullanılabiliyor.

YORUMLAR