Xperia Transfer Mobile 1.0.0.0 (winphone)

Xperia Transfer Mobile

Xperia Transfer Mobile
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    140

  • Üretici

    Sony Mobile

Xperia Transfer Mobile, eski Windows Phone telefonunuzdaki verileri yeni Sony Xperia telefonunuza aktarmanıza yardımcı olan bir uygulamadır.

Xperia Transfer Mobile, Sony’nin tüm kullanıcılara ücretsiz olarak sunduğu bir veri transfer uygulamasıdır. Windows Phone platformuna bir türlü gelmeyen oyun ve uygulamalardan şikayetçiyseniz, yeni telefon tercihinizi de Sony Xperia akıllılarından kullanacaksınız bu uygulama sayesinde eski Windows Phone telefonunuzdaki verileri yeni Sony marka akıllı telefonunuza kolaylıkla aktarabilirsiniz.

Herkesin rahatlıkla kullanabileceği arayüz ile gelen Xperia Transfer Mobile, Windows Phone telefonunuzdaki kişi listeniz, takviminiz, kısa mesajlarınız, yer imleriniz, notlarınız, medyalarınız, Office belgeleriniz gibi önemli verileri zahmetsizce yeni satın aldığınız Sony Xperia cihazınıza aktarabilirsiniz.

Xperia Transfer Mobile’ın kullanımı da oldukça basittir. Xperia Transfer kablosunu Windows Phone cihazınızın şarj kablosuna bağladıktan sonra ekrandaki yönergeleri takip ederek senkronizasyon işlemini tamamlayabilirsiniz. Sadece 6 adımda Windows Phone telefonunuzdaki tüm veriler Sony Xperia akıllı telefonunuza aktarılacaktır.

YORUMLAR