Zedge 1.0.19.76 (winphone)
Zedge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  4,612

 • ÜRETİCİ

  Zedge

Zedge, yüksek kalitede duvar kağıtları ve zil seslerini ücretsiz olarak sunan bir kişiselleştirme uygulamasıdır.

Zedge, yüksek kalitede duvar kağıdı ve zil seslerini ücretsiz olarak sunan popüler kişiselleştirme uygulamasıdır. Mobil cihazlar için optimize edilmiş duvar kağıdı ve zil seslerinden dilediğinizi telefonununuza indirirerek sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Dünya genelinde en çok kullanılan kişiselleştirme uygulamaları arasında yer alan Zedge, her ay 300 milyondan fazla zil sesi ve duvar kağıdını ücretsiz olarak kullanıcıların cihazlarına ulaştırıyor. En çok tercih edilen ve en yeni zil sesi ve duvar kağıtlarını ayrı ayrı görebildiğiniz uygulamada beğendiğiniz bir zil sesi ve duvar kağını uygulamadan ayrılmadan ayarlama şansına sahipsiniz. Ayrıca seçtiğiniz içeriği cihazınıza indirmeden görüntülemeniz için de bir seçenek sunuluyor. Böylelikle duvar kağıdının telefonunuzda nasıl duracağını veya zil sesinin kalitesini telefonunuza indirmeden anlayabilirsiniz.

Anime, Oyun, Otomobil, Tema, Logo, Müzik, Manzara, Politika, Spor, Teknoloji başta olmak üzere her çeşit görselin yanı sıra Blues, Klasik, Dans, Elektronik, Pop, R&B, Reggae, Rock ve diğer müzik türlerinden zil sesleri sunan Zedge, hem ücretsiz hem de kaliteli içerikle kullanıcıların mobil cihazlarını süslemelerine yardımcı olan, hiçbir uygulama içi satın alım sunmayan tamamen ücretsiz bir uygulama. Bu uygulamada her zevke hitap eden duvar kağıdı ve zil sesi mevcut.

Zedge Özellikleri:

 • Telefonlar için düzenlenmiş yüksek kalitede zil sesi ve duvar kağıdı
 • Zil sesi ve duvar kağıtlarını doğrudan uygulamadan ayarlama
 • Öne çıkan, popüler ve yeni kategorileri
 • Zil sesi ve duvar kağıtlarını indirmeden görüntüleme

YORUMLAR