100+ Photo Effects

100+ Photo Effects
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

100+ Photo Effects fotoğraflarınıza çeşitli efektler eklemek için kullanabileceğiniz sade ve kullanışlı bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

100+ Photo Effects, adından da rahatlıkla anlaşılacağı gibi fotoğraflarınızı düzenlemek için kullanabileceğiniz ve içerisinde 100’den fazla efekt barındıran bir uygulamadır. Hem tablet hem de akıllı telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde çektiğiniz fotoğraflara göz alıcı efektler ve filtreler ekleyebilirsiniz.

Uygulamada sadece filtre ve efektler yer almıyor. Bunlara ek olarak döndürme, kesme, kırpma gibi temel düzenleme fonksiyonları da sunulmakta. Bu sayede fotoğraflarınızı uygulama üzerinden hem beğenilerinize göre düzenleyebilir hem de efektler ve filtreler ekleyerek sosyal medya ortamında paylaşıma hazır duruma getirebilirsiniz.

Sade ve kullanışlı arayüzü sayesinde uygulamayı herkes rahatlıkla kullanabilir. Sadece düzenleme istediğiniz fotoğrafı seçin ve ekranın üst kısmında yer alan seçeneklerden istediklerinizi uygulayın. Daha sonra fotoğrafı cihazınıza kaydedebilirsiniz.

YORUMLAR