2 Cars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    869

  • Üretici

    DRY Surface

2 Cars yüksek beceri gerektiren ve reflekslerin büyük öneme sahip olduğu bir Android oyunu.

2 Cars tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir Android oyunu olarak ööne çıkıyor. Eğer beceri oyunlarından, özellikle reflekslere dayalı olanlarından hoşlanıyorsanız 2 Cars tam da size göre bir oyun.

Oyunda son derece basit gibi görünen ama aslında bir hayli zorlayıcı bir görevi yerine getirmeye çalışıyoruz. Dört şeritli bir yolda ilerleyen iki aracın kontrolünü elimize alıyor ve karşımıza çıkan engellerden kaçarak mümkün olduğu kadar ileri gitmeye çalışıyoruz.

Oyunda yerine getirmemiz gereken görev bir tek bu değil. Engellerden kaçmaya çalışırken bir yandan da karşımıza çıkan renkli daireleri toplamaya çalışıyoruz. Bu noktada dikkat etmemiz gereken ayrıntı ise, mavi arabayla mavi, kırmızı arabayla ile kırmızı daireleri toplamak. Kulağa basit gibi gelse de iki görevi aynı anda yürütmek bir noktadan sonra yüksek dikkat gerektiriyor.

Genel olarak keyifli ve sade bir oyun olarak niteleyebileceğimiz 2 Cars bu kategoride oynayabileceği kaliteli bir oyun arayan herkesin denemesi gereken yapımlar arasında yer alıyor.

YORUMLAR