5 Colors 1.1.0.1 (Android)

5 Colors

5 Colors
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

5 Colors, bulmaca oyunlarına farklı bir kategori getiren ve sizide etkileyebilecek olan eğlenceli ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

5 Colors, heyecanlı bir bulmaca oyunu arıyorsanız tam aradığınız uygulama olabilir. Bulmacaya çözmeye çalışrıken oldukça eğleneceğiniz oyunu kesinlikle oynamanızı öneririm.

Oyundaki amacınız, tüm balonları aynı renk ile doldurmak. Kulağa oldukça kolay gelmesine rağmen, tüm balonları aynı renkle doldurmak için elinizden gelen en az hamle sayısını gerçekleştirmelisiniz. Bu tarz benzer oyunlar olmasına rağmen, 5 Colors oynaması oldukça keyifli ve yeni bir uygulama.

Oyun içerisinde bulmaca, karşılaşma ve zaman öldürme olarak 3 farklı oyun modu bulunmaktadır. Her bir oyun modu kendine özel farklı özelliklere sahip olarak oyunculara farklı heyecan yaşatıyor. Bölümler halinde hazırlanan bulmaca oyununda, bölümü bitirdikçe bir sonrakine geçiyorsunuz ve ilerleyen bölümlerin zorluğu bir öncekine göre her zaman daha zorlaşıyor.

Renkli ve şık bir arayüze sahip olan oyunun, grafikleride oldukça etkileyici. Android telefon ve tabletlerinizden ücretsiz olarak oynayabileceğiniz 5 Colors uygulamasını kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.