8fact 2.9.7 (Android)

8fact

8fact
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

8fact, en ilginç gerçekleri ve bilgileri Android cihazınız üzerinden düzenli olarak takip etmenizi sağlayan ücretsiz bir eğlence uygulamasıdır.

8fact ile hergün yeni birşeyler öğrenebilirsiniz. Enteresan bilgi ve gerçekleri öğrenmeyi seven kişilerin mutlaka cihazlarında bulundurması gereken uygulamalardan biri olan 8fact, işini gayet güzel bir şekilde yapmaktadır.

Uygulamayı kullanmak oldukça kolay ve basit. Uygulamayı kullanarak hergün yeni ve heyecanlı gerçekleri keşfedebilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisinde nasıl kullanmak istediğinize dair 2 farklı yol sunuluyor. Bunlardan biri videolar, diğeri ise resimler. İstediğiniz içerik türüne belirleyerek listeden aşağıya doğru inerek tüm ilginç gerçekleri görebilirsiniz.

Uygulama üzerindeki içerikleri cihazınızın SD kartına indirebiliyorsunuz. Fakat videoları indiremiyorsunuz. Yinede arkadaşlarınız ile paylaşmak isterseniz, sosyal medya platformları üzerinden paylaşabilirsiniz. Eğer WiFi bağlantısı kullanmıyorsanız HQ fotoğrafları kapatabilirsiniz. WiFi bağlantıya geçtiğinizde bu seçeneği tekrar aktif ederek, resimleri yüksek kalitede görüntüleyebilirsiniz.

Duymadığınız enterasan gerçekleri öğrenmek için kullanabileceğiniz 8fact'i, Android telefon ve tabletlerinizde kullanmak için ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR