aa 1.2.0 (Android)
aa
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    184,656

  • ÜRETİCİ

    Small reptile

aa, hareket eden bir platforma sayı yerleştirmeyi gerektiren oldukça zorlu bir beceri oyunu.

aa, Android telefon ve tabletinize ücretsiz indirip oynayabileceğiniz beceri oyunlarından biri. Oldukça garip bir isimle karşımıza çıkan oyunda hareket eden bir platforma sayıları yerleştirmeye çalışıyoruz.

aa oyununu ilk açtığınızda oldukça kolay olduğunu düşüneceğinize eminim. Zira tek yapmanız gereken dairesel hareket eden bir platforma elinizdeki sayıları sırayla yerleştirmek. Ancak oyunda ilerledikçe dönen platform iyice hızlanıyor ve daha fazla sayı yerleştirmek durumunda kalıyorsunuz. Sayıları yerleştirmek ise tam bir sorun. Çünkü sayıları platformdaki boşluğa denk getirmek için doğru zamanı kollamalı ve kesinlikle acele etmemelisiniz. Tereddüt etmeniz durumunda bölüme en baştan başlayacağınızı unutmayın.

İlk başta saçma gelen ancak oynadıkça anlam kazanan ve gitgide zorlayan oynanışı ile sizi içerisine çekeceğini düşündüğüm aa oyununda yüzlerce bölüm bulunuyor. Bu bölümleri ilerleyerek açabildiğiniz gibi satın alma işlemi ile tek seferde de açabiliyorsunuz. Ancak oyunun tadını çıkarmak istiyorsanız kesinlikle para harcamamanızı öneririm.

aa, kolay gibi görünen ancak saç baş yolduracak kadar zor bir beceri oyunu diyebilirim. Bu yüzden sabırlı biri değilseniz oyuna hiç bulaşmayın derim.

YORUMLAR