Acıkınca 1.9 (Android)

Acıkınca

1.9
Acıkınca
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Acıkınca, Türkiye'nin sayılı illerine hizmet veren kullanımı basit ve hızlı yemek sipariş uygulamasıdır.

Online yemek siparişi alan firmalardan biri olan Acıkınca'nın resmi Android uygulamasıdır. Ücretsiz üyeliğinizi gerçekleştirerek veya hali hazırda bulunan üyeliğinizle giriş yaparak kullanmaya başlayabileceğiniz uygulama ile güvenli ve hızlı bir şekilde mobil cihazınızdan yemek siparişi verebilirsiniz.

Şu anda Balıkesir, Kütahya, Çanakkale, Manisa illerine sipariş dağıtan yakın zamanda da İzmir ve Kıbrıs’taki yemek severlere hizmet vermeye başlayacak olan Acıkınca, YemekSepeti , BolBol gibi online yemek siparişi alan, kişilerin hayatını kolaylaştıran bir uygulama. Bu uygulama sayesinde yemeğinizi sipariş etmek için restoranı telefonla aramanız gerekmiyor. Karnınız acıktığında akıllı telefon ve tabletinizi açarak uygulama üzerinden siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Nakit, Sodexho, Ticket, Multinet, Setcard, Winwin Yemek Çeki ödeme seçeneklerini destekleyen uygulama ile siparişinizin hazırlanmış aşamasını anbean takip edebiliyorsunuz. Siparişinizin hangi restoranda hazırlandığını, geçen süreyi, durumunu görebiliyorsunuz. Siparişlerinizi not eklemeniz de mümkün.

Acıkınca, Türkiye’nin sayılı illerine hizmet veriyor ve ne yazık ki şu anda İzmir’de kullanımda değil. Bunun dışında hem arayüzü hem de hızlılığı ile oldukça başarılı bir yemek sipariş uygulaması.

YORUMLAR