Adobe Brush CC

Adobe Brush CC
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adobe Brush CC bir mobil fırça oluşturma uygulamasıdır

Adobe Brush CC kullanıcılara Adobe Illustrator ve Photoshop'ta fırça oluşturma konusunda yardımcı olan bir fırça oluşturma uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu resmi Adobe uygulaması temel olarak Illustator ve Photoshop fırça yapımı işini zahmetsiz ve kolay bir hale getiren bir uygulama. Eğer bir Adobe Photoshop CC veya Illustrator CC hesabına sahipseniz bu uygulamayı kullanabiliyorsunuz ve kendi tercihlerinize göre özel fırça şekilleri yaratabiliyorsunuz. Sonrasında yarattığınız bu fırça modellerini Adobe Creative Cloud hesabınız üzerinden Photoshop CC veya Illustrator CC üzerine aktrabiliyor ve kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Adobe Brush CC ile fotoğraflarınızı kullanarak fırça yaratabileceğiniz gibi grafik dosyalarını da fırçalara dönüştürebiliyorsunuz. Uygulama fotoğraf galerinizdeki fotoğrafları fırça yapmak için kullanmanıza izin verdiği gibi Android cihazınızın kamerasıyla çekeceğiniz yeni fotoğrafları da fırça yapmak için kullanmanıza imkan veriyor.

Adobe Brush CC'nin güzel yönü size oluşturmaya çalıştığınız fırçalar için önizleme seçeneği sunması. Bu sayede çalışmanıza devam ederken gerçek zamanlı olarak fırçalarınızın nasıl görüneceğini öğrenebiliyorsunuz.