Adobe Capture CC 1.0.108 (Android)

Adobe Capture CC

Adobe Capture CC
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adobe Capture CC bir mobil Adobe CC yardımcı uygulamasıdır

Adobe Capture CC eğer Adobe firmasının Photoshop CC ve Illustrator CC gibi yazılımlarını kullanıyorsanız oldukça işinize yarayabilecek bir mobil yardımcı uygulama.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Adobe Capture CC size temel olarak renk yakalama, tema yakalama, filtre yakalama ve şekil yakalama gibi konularda yardımcı oluyor. Adobe firması aslında bu işler için daha önce ayrı ayrı uygulamalar yayınlamıştı. Brush CC uygulamasıyla yeni fırça türleri yakalayabiliyor, düzenleyebiliyordunuz. Color CC ile gördüğünüz renkleri ve renk düzenlerinden oluşan temaları yakalayabilmeniz mümkündü. Shape CC ise şekilleri yakalamanıza yardımcı oluyordu. İşte Adobe Capture CC içerisinde bu üç uygulamanın özellikleri bir arada kullanıcılara sunuluyor. Bu sayede her iş için farklı farklı uygulamalar indirme ve yükleme derdinde kurtuluyorsunuz.

Adobe Capture CC yakalama işlemlerini tamamladıktan sonra oluşturduğunuz renk, fırça, şekil, video filtreleri gibi kalıpları Creative Cloud hesabınız üzerinden Photoshop CC, Illustrator CC, After Effects CC, Premiere Pro CC, Illustrator Draw, InDesign CC, Muse CC yazılımlarına aktarmanızı mümkün kılıyor. Bulut tabanlı bir sistem olan Adobe Capture CC ile nerede olursanız olun internet bağlantısına sahip olduğunuz sürece çalışmalarınızı kaydedebiliyor ve istediğiniz bilgisayardan çalışmalarınıza Creative Cloud hesabınızla erişebiliyorsunuz.

YORUMLAR