Adobe Creative Cloud 1.0.0 (Android)

Adobe Creative Cloud

Adobe Creative Cloud
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,181

  • Üretici

    Adobe

Adobe Creative Cloud, Adobe CC yazılımları ile oluşturulmuş dosyalara mobil cihazlardan erişme kolaylığı sunan bir uygulamadır.

Adobe Creative Cloud, Adobe yazılımları ile gerçekleştirdiğini yaratıcı çalışmalarınıza bulut ortamdan ulaşmanızı sağlayan ücretsiz bir mobil uygulamadır. Ücretsiz Adobe Creative Cloud hesabı ve internet bağlantısı gerektiren uygulama, önizleme sürümünde olduğundan Creative Cloud’ın tüm özelliklerini desteklemiyor.

2GB ücretsiz depolama alanı sunan Adobe Creative Cloud hesabınıza giriş yaparak kullanabileceğiniz uygulama ile PSD (Adobe Photoshop) ve Adobe Illustrator (AI) ve diğer Adobe CC yazılımları ile oluşturulmuş dosyaların önizlemesini yapabiliyorsunuz. Ayrıca doğrudan uygulama üzerinden Creative Cloud hesabınıza dosya yükleyebiliyorsunuz.

Android telefon veya tabletiniz üzerinden çalışmalarınıza göz atmanıza imkan tanıyan Adobe Creative Cloud uygulaması, sadece dosyalarınıza erişme ve yönetme izni vermiyor; sık kullandığınız Adobe yazılımlarında yeni araçları kullanımınıza açıyor.

Adobe Creative Cloud uygulaması, iOS sürümünde olduğu gibi sade ve kolay kullanılabilir arayüz ile geliyor.

YORUMLAR