Adobe Photoshop Fix 1.0.466 (Android)

Adobe Photoshop Fix

Adobe Photoshop Fix
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adobe Photoshop Fix, Android üzerinde çalışan özellikle selfie'lere odaklanan, bir tür fotoğraf düzenleme ve iyileştirme uygulamasıdır.

Adobe Photoshop Fix, Android telefon ve tabletler üzerinde çalışan fotoğraf iyileştirme uygulamasıdır. 

Fotoğraf düzenleme işine adını vermiş olan Photoshop, masaüstünde on yıllardır en çok tercih edilen ürün olmaya devam ediyor. Bu başarısını mobil platformlarda da sürdürmek isteyen Photoshop, daha önce yayınlandığı Phoshop Express ve Phoshop Mix isimli iki ayrı mobil uygulamayı yayınlamıştı. Daha önce iOS platformu için yayınlanan Photoshop Fix ise düzenleme yerine iyileştirmeye odaklanan bir uygulama.

Özellikle selfie'lere odaklanan Photoshop Fix, ön kamera çektiğiniz fotoğraflarda gözünüze çarpan alanları düzeltmek, kendinizi bambaşka şekle sokmak, profesyonel çekim hissiyatı vermek için kullanabileceğiniz en ideal uygulama diyebileceğim Adobe Photoshop Fix’de fotoğrafın dilediğiniz alanına efekt uygulamanız veya düzeltme yapmanız mümkün. Adobe ID ile bağlandığınız uygulama, bu sayede size masaüstünde Adobe Cloud üzerinde sakladığınız fotoğraflara kolayca erişme şansı da tanıyor.

Adobe Photoshop Fix ile artık "kusurlu" fotoğrafınız kalmayacak ve en iyisini elde etmek için birkaç küçük dokunuş yetecek. Android üzerinde buna benzer bir uygulama arıyorsanız, kesinlikle kaçırmayın.

YORUMLAR