Adobe Shape CC

Adobe Shape CC
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adobe Shape CC mobil cihazlarınızdan vektörel grafikler yakalamanızı mümkün kılan bir uygulamadır

Adobe Shape CC eğer Adobe yazılımları olan Photoshop CC ve Illustrator CC kullanıyorsanız oldukça işinize yarayabilecek bir vektör grafik oluşturma uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Adobe Shape CC, Photoshop ve Illustrator kullanım deneyiminizi geliştirmek üzere tasarlanmış bir uygulama. Photshop veya Illustrator üzerinde çalışırken vektör grafikleri kullanarak çalışmalarımıza zenginlik kazandırabiliyoruz. Bu vektör grafikler için hazır kalıpların dışına çıkmak isterseniz dışarıdan vektör grafikleri Photoshop CC veya Illustrator CC'ye aktarmanız gerekiyor. İşte bu işi Adobe Shape CC kullanarak yapabiliyorsunuz.

Adobe Shape CC dilerseniz Android cihazınızda kayıtlı olan fotoğraf ve resimleri, dilerseniz kameranızla uygulama üzerinden çekeceğiniz yeni fotoğrafları vektör grafiklere dönüştürebiliyor. Uygulama çekilen fotoğraflar üzerindeki şekilleri otomatik olarak algılayabiliyor. Bunun yanısıra Adobe Shape CC size algılanan şekiller üzerinde oynama yapabilme imkanı da veriyor. Adobe Shape CC içerisindeki düzenleme araçları ile algılanan şekillerdeki belli ayrıntıları çıkarabilir veya yeni ayrıntılar ekleyebilirsiniz. Bunun yanında kontrast gibi renk değerlerini de değiştirebiliyorsunuz. Uygulama arkaplan değiştirme özelliğ sayesinde kolay çalışabilmenizi sağlıyor.

Adobe Shape CC ile yakalanan vektörel grafikler Adobe Creative Cloud hesabınız üzerinden Photoshop CC ve Illustrator CC'ye aktarılıyor.

YORUMLAR