Air Hockey 3D 1.2.2 (Android)

Air Hockey 3D

Air Hockey 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Air Hockey 3D, masa hokeyi oyununu mobil cihazınızdan oynamanıza izin veriyor.

Oyun salonlarında yer verilen en eğlenceli oyunlardan masa hokeyini mobil platforma taşıyan Air Hockey 3D, boş zamanınızda kafa yormadan oynayabileceğiniz bir oyun.

Android telefon veya tabletinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz masa hokeyi oyununu ister arkadaşlarınızla beraber, ister yapay zekaya karşı, isterseniz de tek başınıza oynayabiliyorsunuz. Buz Hokeyi, Amerikan Futbolu, Futbol ve Klasik hokey sahası üzerinde oynamanıza izin veriliyor. Yapay zekaya karşı oynamayı seçtiğinizde en kolaydan en zora doğru giden beş farklı zorluk seviyesi karşınıza çıkıyor. Tek başınıza oynamayı tercih ettiğinizde karşınıza çıkan rakipleri yenerek kupanın sahibi olmaya çalışıyorsunuz. Her iki oyun modu da oldukça eğlenceli. Bu oyun modlarından sıkılırsanız o an yanınızda bulunan arkadaşınıza karşı da oynayabilirsiniz.

Oynaması basit ustalaşması zaman alan oyunlarından biri olan Air Hockey 3D, görsel açıdan iyi hazırlanmış bir mobil oyun değil ancak oynarken kesinlikle zevk alacağınızı söyleyebilirim. Özellikle arkadaşlarınıza veya kardeşinize karşı oynamayı seçerseniz çok daha keyifli oyunlar ortaya çıkacaktır.

YORUMLAR