Another World 1.1.3 (Android)

Another World

Another World
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    703

  • ÜRETİCİ

    DotEmu

Another World klasik bilgisayar oyununun Android cihazlara uyarlanmış halidir

Another World, Out of This World adıyla da bilinen 90'lı yılların klasik macera oyununun mobil cihazlar için elden geçirilmiş yeni versiyonudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir macera oyunu olan Another World eğer bilgisayar oyunlarının altın çağında çıkan klasik oyunları özlüyorsanız kaçırmamanız gereken bir yapım. Another World'de Lester Knight Chaykin adlı kahramanı yönetmekteyiz. Lester, genç bir fizik araştırmacısıdır. Bilimsel çalışmaları doğrultusunda bir deneyin ortasındayken Lester'in laboratuvarına bir yıldırım isabet ediyor ve gizemli olaylar açığa çıkıyor. Laboratuvarı tamamen yok olan Lester bambaşka bir dünyada kendisini buluyor. İnsan benzeri yaratıkların yer aldığı bu dünya Lester'e tamamen yabancıdır ve etraf bilinmeyen tehlikelerle doludur. Bizim görevimiz Lester'e yardımcı olmak ve bu yabancı medeniyetten kaçmasını sağlamaktır. Oyun sırasında bize eşlik eden bir de yardımcıya sahip olacağız ve macerayı onun yardımıyla sürdüreceğiz.

Another World'ün 20. yılına özel olarak yayınlanmış bu yeni versiyonu oyunculara oyunun görünümünü hem orjinal haliyle hem de HD haliyle tecrübe edebilme imkanı veriyor. Küçük bir parmak hareketiyle oyun sırasında oyunun grafiklerini standart halinden HD haline dönüştürebiliyorsunuz. Dokunmatik kontrollere uyarlanan oyun kontrolleri genel olarak sıkıntı yaratmıyor. Oyunun grafikleri gibi ses efektleri de tamamen elden geçmiş. Harici bluetooth kontrol cihazlarını destekleyen Another World'ü 3 farklı zorluk seviyesinde oynayabilirsiniz.

YORUMLAR