AnyTrans 2.1.1 (Android)
AnyTrans
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    11

  • Üretici

    iMobie Inc.

Android telefon kullanıcıları için kablosuz dosya transferi, paylaşımı uygulaması

AnyTrans, Android için hızlı ve kolay dosya transferi, paylaşımı, yedekleme uygulaması. Android, iOS, Windows, Mac, cihaz ve işletim sistemi fark etmeksizin kablosuz dosya aktarımına izin veren ücretsiz bir uygulama. İster bilgisayardan telefona müzik atın, ister telefonla çektiğiniz fotoğrafları bilgisayarınıza yedekleyin, isterseniz de telefondaki dosyaları bir başkasıyla paylaşın… Her şey anında ve kablosuz olarak!

En iyi iTunes alternatifi programı olan AnyTrans, mobilde cihazlar arası fotoğraf, video, müzik, doküman ve diğer dosyaları kablosuz olarak ve hızlı bir şekilde paylaşmak isteyen kullanıcıların favorisi.

Telefonunuzdaki tüm dosyaları anında görüntüleyip Bluetooth bağlantısını kurmakla ya da USB kablosunu takmakla uğraşmadan bilgisayarınıza kablosuz olarak veri transferi yapabiliyorsunuz. PC’nizde bir programın yüklü olması da gerekmiyor. Tek yapmanız gereken QR kodu taratmak. Sadece dosya aktarımı ve paylaşımı için değil, dosyalarınızı yönetmek için de AnyTrans’i kullanabilirsiniz. Müzik, fotoğraf, video, belge ve diğer dosyalarınızı kategorize edebilir, dosyalarınızın içeriğini görüntüleyebilir, hatta dahili oynatıcıdan müzik ve videolarınızı açabilirsiniz.

 

YORUMLAR