App Defence Antivirus

App Defence Antivirus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

App Defence Antivirus sayesinde Android tablet ve akıllı telefonlarımızı zararlı yazılımlara karşı koruyabiliyoruz.

App Defence Antivirus, Android tablet ve akıllı telefonlarını zararlı yazılımlara karşı korumak üzere özel olarak geliştirilmiş, ücretsiz bir güvenlik uygulaması. Kapsamlı bir antivirüs uygulaması kullanmak isteyenlere yönelik tasarlanan App Defence Antivirus sayesinde cihazlarımıza sızmaya çalışan virüsleri kolayca etkisiz hale getirebiliyoruz.

Bildiğiniz gibi cihazlarımıza indirdiğimiz her uygulama, dosya cihazımıza zarar verebilecek türden yazılımları içerme riskine sahip. Buna ek olarak internette ziyaret ettiğimiz sayfalar da cihazımızın işleyişini ve çalışma hızını bozabilecek türden içeriklere sahip olabilir. Bu tarz tatsız durumlarla karşılaşmamak için Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde mutlaka güvenilir bir antivirüs yazılımı bulundurmamız gerekiyor.

App Defence Antivirus bu noktada karşımıza iyi bir alternatif olarak çıkıyor ve ihtiyacımız olan güvenliği zorlanmadan sunuyor. Zararlı yazılımlara karşı sağladığı korumaya ek olarak cihazımızda bulundurduğumuz medya dosyalarını yedeklemesi de uygulamanın dikkat çeken yanları arasında. Bununla da kalmayan App Defence Antivirus, cihazımızı kaybetmemiz durumunda harita üzerinden nerede olduğunu takip edebilmemize imkan sağlıyor.

Güvenliğinizden en dişe duyuyor ve internetin zararlı içeriklerinden korunmak istiyorsanız App Defence Antivirus beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

YORUMLAR