Apple Shooting

Apple Shooting
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Apple Shooting elma vurma üzerine kurulu bir mobil oyundur

Apple Shooting kullanıcılara nişan alma ve elma vurma yeteneklerini konuşturma imkanı veren bir mobil okçuluk oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir ok atma oyunu olan Apple Shooting'de bizi zorlu bir mücadele beklemekte. Oyunda temel olarak karşımızda ayakta duran bir adamın kafasının üzerine yerleştirilmiş elmaları ok atarak vurmaya çalışıyoruz. Bu işi yaparken oldukça dikkatli olmamız gerekiyor; .ünkü yanlış nişan almamız karşımızdaki adamın ölmesi anlamına geliyor.

Apple Shooting'te nişan alırken dikkat etmemiz gereken şey okumuzu fırlattıktan sonra okumuzun düz bir çizgide gitmediği. İlk başlarda yükselen okumuz biraz yol aldıktan sonra alçalmaya başlıyor. Bu nedenle okumuzu fırlatırken dikkatli bir şekilde hesaplama yapmamız gerkeiyor. Ayrıca bölümleri geçtikçe hedefimiz ile aramızdaki mesafe de artıyor. Buna ek olarak fırlatabileceğimiz ok sayısı da kısıtlı. Bölümleri geçebilmek oyunda ilerledikçe daha zorlu hale geliyor. Eğer zoru başarmayı seviyorsanız oyunda ilerlemek hoşunuza gidecektir.

Apple Shooting ortalama bir grafik kalitesine sahip. 2 farklı oyun moduna sahip olan Apple Shooting kolay bir kontrol sistemi sunuyor.