Applock Master

Applock Master
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Applock Master, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullandığınız uygulamaları kilitleyerek sizin dışınızdaki kişilerin kullanımını engelleyebileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir uygulamadır.

Applock Master, Android telefon ve tabletlerinizi tamamen kilitlemek yerine kullanabileceğiniz alternatif güvenlik önlemlerinden birini sunan yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Uygulamayı kullanarak cihazınızda bulunan diğer uygulamaları şifreleyebilir ve kilitleyebilirsiniz. Böylelikle telefonunuzu tanıdıklarınıza yada arkadaşlarınıza verseniz bile, izniniz olmadan istemediğiniz uygulamalara giriş yapamazlar. Örnek verecek olursak, mesajlarınızı kilitleyerek diğer kişilerin telefonunuzu ele geçirse bile mesajlarınıza ulaşamamasını sağlar.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama üzerinde farklı şifreleme yöntemleri bulunuyor. İster şekil çizerek isterseniz rakamlar ile şifre oluşturabilirsiniz. Genel bir ekran kilidi kullanmak yerine belirlediğiniz spesifik uygulamalar üzerinde kilit oluşturmak sizin için çok daha kullanışlı ve güvenli olabilir.

Özellikler:

  • Android telefonunuz üzerindeki tüm uygulamaları kilitleyebilme
  • Dijital yada desenli kilit oluşturma
  • Ekstra kişisel güvenlik
  • Ücretsiz ve kullanımı kolay
  • Sade ve kullanıcı dostu arayüz

Sizde akıllı telefon ve tabletleriniz üzerinde daha fazla güvenlik önlemi almak ve kullandığınız uygulamalara diğer kişilerin erişmesini engellemek istiyorsanız, Applock Master'ı ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemelisiniz.

YORUMLAR