Asphalt Xtreme (Android)

Asphalt Xtreme

Asphalt Xtreme
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Asphalt Xtreme, Gameloft imzalı Android cihazlarda ücretsiz indirilip oynanabilir arazi yarışı oyunu.

Asphalt Xtreme, Gameloft imzasını taşıyan çok oyunculu arazi yarışı oyunu. Android platformunda henüz indirilmeye açılmayan Türkçe dil destekli yarış oyununda 30’dan fazla modifiyeli araçla çılgın yarışlar çıkartıyoruz. 8 oyuncunun bir araya gelebildiği adrenalin yüklü bir yapımdan bahsediyoruz.

Asphalt serisinin son oyunu Asphalt Xtreme, her yarış tutkununu ekran başına kilitleyecek bir yapım olmuş desem sanırım abartmış olmam. Araba ve pist modellemelerinin kalitesi ve aksiyon dozu artırılmış oynanış bir yana klasik kuralların uygulanmadığı çılgın ötesi yarışlara katılmamızı isteyen yeni Asphalt oyununda canavar kamyondan ralli arabasına, 4x4 arazi aracından muscle car’a her biri zorlu pistler için özel olarak tasarlanmış araçları kullanıyoruz.

Arazi yarışında başı çeken markalardan Jeep, Ford, Mercedes-Benz, Preadator, Dodge, Chevrolet ve daha pek çok markanın motor gücünün aktarıldığı 7 arazi aracıyla 8 kişiye kadar online yarışlara katılabiliyoruz. Gerçek zamanlı çok oyunculu modun yanında kariyer etkinliği, meydan okuma, sınırlı süreli etkinlikler bizi bekliyor.

Hangi yöne gideceğimizi zar zor kestirebildiğimiz egzotik mekanlarda kafa kafaya çılgın yarışlara katıldığımız eğlencenin tavan yaptığı Asphalt Xtreme oyununu Android cihazlarınıza – ücretsiz - indirip oynamanızı tavsiye ederim. Gameloft yine harika bir iş çıkarmış!

YORUMLAR