Astro Bouncer 1.0 (Android)

Astro Bouncer

1.0
Astro Bouncer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uzayda hayatta kalmaya çalışan bir astronotu oynadığınız bir beceri oyunu olan Astro Bouncer ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Flappy Bird ve Croddy road gibi popüler beceri oyunlarıyla aynı klasmanda bulunma iddiasıyla çıkan Astro Bouncer isimli bu oyun tema olarak uzaya çıkmış bir astronot kullanmayı tercih etmiş. Dünya'dan uzak bir bilim-kurgu evreninde gezen astronotumuz uzak boşluğunda hoplaya zıplaya yolunu bulmaya çalışırken yıldız toplayarak puan kazanıyor. Şaşırtıcı bir şekilde iOS için çıkmayan oyun Android ve Windows Phone kullanıcılarının ulaşabileceği bir çalışma.

Son derece odaklanmış bir vaziyette oynamanız gereken bu oyunda hayatta kalma ihtimalinizi güçlendirecek bir sürü ekstra da sizleri bekliyor olacak. Yine de bu teçhizatların hiçbiri sizin için yeterli olmayacaktır. İş eninde sonunda sizin kişisel becerilerinize bakıyor. Uzay macerasında engellere çarpmadan ilerlemeye çalıştığınız oyun bağımlılık yapabilecek birçok özelliği içerisinde barındırıyor.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunda refleksler sizin her şeyiniz. Android tablet ve telefonlar için uygun optimizasyon ayarlarına sahip olan Astro Bouncer oynarken uygulama içi satın alma seçenekleri de sizi bekliyor olacak.

YORUMLAR