AXA İyiSürücü

AXA İyiSürücü
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AXA İyiSürücü, sürüş davranışlarınızı kaydeden ve sürüşünüzü geliştirmeniz için ipuçları sunan bir uygulamadır.

AXA İyiSürücü, sürüş davranışlarınızı analiz ederek ayrıntılı rapor ve sürüş becerilerinizi geliştirmenize katkıda bulunacak ipuçları sunan bir uygulamadır. Türkiye’deki tüm sürücülerin sürücülüklerini geliştirmelerine yardımcı olan uygulama tamamen ücretsizdir.

AXA Sigorta’nın mobil platformda sunduğu resmi uygulamalarından biri olan AXA İyiSürücü, sürüş boyunca gerçekleştirdiğiniz hızlanma, firen ve dönüş davranışlarınızı kaydediyor ve sürüş tamamlandığında sürüş davranışınızı değerlendiriyor. Bu üç unsur için ayrı ayrı puan alıyor (100 üzerinden değerlendiriliyorsunuz.) ve genel puanınız “sürüş skoru” adı altında gösteriliyor. Sürüş skorunuzun yanı sıra bonus puanınızı ve kazandığınız rozetleri de görebiliyorsunuz. Puanınız arttıkça sürücü seviyeniz de artış gösteriyor.

Sürüş analizi dışında güvenli sürüş için ipuçları da sunan uygulamada arkadaşlarınızın sürücü puanlarını görmeniz de mümkün. Tıpkı sosyal ağlardaki gibi arkadaşlarınızı ekliyor ve profillerini görüntüleyebiliyorsunuz. Arkadaşınızın seviyesi, aracıyla kattetiği mesafe, kazandığı rozetler ve gelişimini (tablo üzerinde) görebiliyorsunuz. Tabii ki profil oluşturabilmeniz için ücretsiz kaydınızı oluşturmanız gerekiyor. Bu da uygulama içerisinden ister e-posta hesabı ile ister sosyal ağ hesapları aracılığıyla rahatlıkla yapılabiliyor.

AXA İyiSürücü, özellikle yeni sürücülerin sürüşlerini geliştirmeleri için harika bir uygulama. Üstelik ücretsiz ve Türkçe.

YORUMLAR