AZ Camera 2.1 (Android)

AZ Camera

2.1
AZ Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DSLR fotoğraf makinelerindeki gibi ince ayarlar yaparak daha profesyonel fotoğraflar çekebilirsiniz.

AZ Camera uygulaması, Android cihazlarda standart olarak gelen kamera uygulamasından çok daha gelişmiş özellikler sunarak, fotoğraf deneyiminizi daha da yukarılara taşıyor.

Ücretsiz bir kamera uygulaması olan AZ Camera; manuel kontroller, ön ve arka kamera, fotoğraf ve video modu gibi ihtiyacınız olan tüm işlevleri bir arada sunuyor. Profesyonel bir DSLR kamera gibi ince ayarlar yapabilmenize imkan tanıyan uygulamada, maksimum çözünürlükte fotoğraf ya da video çekebiliyorsunuz. Deklanşör sesi, flaş ışığı, pozlama, ışık değerleri, çekim modları (panoramik, portre, manzara, gece vb.) , zamanlayıcı, resim boyutu gibi birçok gelişmiş ayar seçeneğine sahip olan AZ Camera, size en iyi fotoğraf deneyimi yaşatacaktır diye düşünüyorum.

Android cihazlarınızda alternatif bir kamera uygulaması arıyorsanız ve gelişmiş özelliklere sahip olsun istiyorsanız AZ Camera uygulamasını ücretsiz deneyebilirsiniz. Uygulama, Android'in Camera2 API'lerini kullanarak çalışıyor. Cihaz bu API'yi desteklemiyorsa uygulama ne yazık ki çalışmayacaktır.

YORUMLAR