Battle Gems 1.0.5.4 (Android)

Battle Gems

Battle Gems
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Savaş temasını bulmaca oyunu özellikleriyle başarılı bir şekilde harmanlayan Battle Gems'i ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Battle Gems ücretsiz olarak indirebileceğiniz farklı ve heyecan dolu bir bulmaca oyunudur. Fakat oyun sadece bulmaca üzreine kurulu değil aynı zamanda savaşlar, ejderhalar, tuhaf yaratıklar, silahlar, büyüler ve destansı mücadeleler var.

Oyun temelde Candy Crush'tan da hatırlayacağınız gibi üç veya daha fazla taşı birleştirme üzerine kurulu. Oyunun en ilgi çekici yanı ise savaş temasını başarıyla harmanlamış olması. Oyunu öğrenmesi her yaştan oyunsever için oldukça kolay fakat öğrendikten sonra ustalaşması epey zaman alıyor ve oyunu keyifli kılan da bu. Oyun hızlı bir şekilde tükenmiyor ve monoton olmuyor.

Oyunda arkadaşlarınızla mücadele edebilir ve başarılarınızı ekran görüntüsü olarak kaydedebilirsiniz. Daha sonra bunları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Başarılı olmak istiyorsanız stratejilerinizi iyi seçmeli, elinizdeki güçleri ve özellikleri iyi kullanmalısınız. Aksi halde düşmanlarınız size üstünlük sağlayabilir. İlk rakibiniz Red Dragon ve hiç de kolay lokmaya benzemiyor!

YORUMLAR