Beyond Ynth 1.9 (Android)

Beyond Ynth

1.9
Beyond Ynth
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beyond Ynth bulmaca oyunlarına ilgi duyan Android sahiplerinin ilgisini çekebilecek türden bir oyun.

Beyond Ynth, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere özel olarak tasarlanmış uzun soluklu bir bulmaca oyunu. 80'i bulan bölüm sayısı ile 15 saatlik bir oyun süresi sunan Beyond Ynth'de krallığına ışık getirmeye çalışan minik bir böceğin kontrolünü üstleniyoruz.

Kriblonia Krallığı bazı sebeplerden ötürü sahip olduğunu ışığı kaybetmiştir ve bu ışığı geri getirmek de minik böcek kahramanımıza düşmüştür. Bu görevi yerine getirebilmek için birbirinden zorlu bölümleri tamamlamamız ve karşımıza çıkan tüm bulmacaları çözmemiz gerekiyor. Sunulan bulmacalar diğer pek çok oyunda olduğu gibi kolaydan zora doğru ilerleyecek şekilde tasarlanmış.

Söz konusu bulmacalarda labirentler, karmaşık koridorlar ve ölümcül engeller bulunuyor. Hiçbir engele çarpmadan bulmacaları çözerek bölümü bitirmeye çalışıyoruz. Her bölüm bir öncekinden daha zor bir yapılandırmaya sahip.

Oyundaki karakterimizi kontrol edebilmek için ekranın sağında ve solunda konumlandırılmış olan butonları kullanmamız gerekiyor. Kontrol anlamında oyunun herhangi bir sıkıntıya yol açmadığını söyleyebilirim. Şanslıyız ki, aynı başarı grafik disiplininde de devam ediyor. Basit fakat kaliteli çizimler oyunun atmosferini olumlu yönde etkiliyor.

Şayet bulmaca oyunlarına ilginiz varsa Beyond Ynth kaçırılmayacak bir fırsat niteliğinde.

YORUMLAR