Big Hero 6 Bot Fight

Big Hero 6 Bot Fight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Big Hero 6 Bot Fight, tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz, orijinal yapısıyla dikkat çeken bir eşleştirme oyunu.

Android tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve sürükleyici bir eşleştirme oyunu arıyorsanız Big Hero 6 Bot Fight mutlaka denemeniz gereken yapımlar arasında yer alıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebilecğeimiz bu oyun alıştığımız eşleştirme oyunlarından daha farklı bir deneyim sunuyor.

Oyun her ne kadar üçlü eşleştirme oyunlarının sahip olduğu dinamikleri sunsa da bazı ekstra özellikler ile ortaya orijinal bir şey koymasını biliyor. Oyunda tek amacımız aynı türden objeleri yan yana getirmek değil aynı zamanda karşımızda duran rakipleri yenmek.

Bunun için öncelikle rakiplerimizi iyi bir şekilde analiz etmemiz gerekiyor. Ardından en az üç tane olacak şekilde objeleri eşleştirme başlıyoruz. Elbette eşleştirdiğimiz objelerin sayısı ne kadar artarsa komboların gücü de o denli artıyor ve dolayısıyla rakiplerimize daha fazla hasar vermiş oluyoruz. Sahip olduğumuz karakterlerin gücü her savaş sonrasında artış gösteriyor. Toplayabileceğimiz onlarca farklı karakter olduğu için grubumuzu dilediğimiz gibi kurabiliriz.

Oyun her ne kadar ücretsiz olarak sunuluyor olsa da içerisinde bazı satın almalar barındırıyor. Elbette bunları satın almak zorunlu değil fakat oyun üzerinde belli bir miktar etkiye sahipler. Özellikle çocukların seveceği türden bir oyun olan Big Hero 6 Bot Fight, bu kategoride oynayabileceği kaliteli bir yapım peşinde olan herkesin denemesi gereken bir seçenek.

YORUMLAR