Big Maker 1.55 (Android)

Big Maker

Big Maker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Big Maker, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir puzzle oyunudur.

Big Maker, beceri ve iyi düşünme gerektiren yapımlardan hoşlanan oyunseverlerin mutlaka denemek isteyeceği tarzda bir bulmaca oyunu. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, sayıları birbiriyle toplayarak 10.000'e ulaşmaya ve yapabildiğimiz en yüksek skoru yapmaya çalışıyoruz. Her yaştan oyunseverin ilgisini çekecek bu oyuna kesinlikle bakmanızı tavsiye ediyorum.

Oyuna biraz daha derinlemesine inceleyecek olursak, bu tarz zorlu puzzle'ların her zaman dikkatimi çektiğini söylemeliyim. Oynarken aşırı haz alıyorum ve sayılar arasındaki gizemi çözmek hoşuma gidiyor. Eminim siz de böyle düşünüyorsunuzdur. Big Maker'da görüpte incelemeden olmaz dediğim yapımlar arasına girdi ve oynanışıyla epey beğenimi kazandı. 

Big Maker'ın oynanışı size bazı oyunları hatırlatabilir ama ana hedefimiz 10.000'e ulaşmak ve küçük ayrılıklar fark yaratıyor. Bu zorlu süreçte en küçük rakam 1'leri birbirine bağlayarak ilerliyoruz ve aynı sayıları yükselterek amaca ulaşmaya çalışıyoruz. 1-5-10-50-100-500-1000-5000-10000 olarak giden rakamlarımız için doğal olarak ilk başta 1'lerden 5 adet birleştirmek gerekiyor. Daha sonra 5'lerden 10'u buluyoruz. Bu şekilde ilerleyerek zor ama imkansız olmayan hedefimize yaklaşmaya çalışacağız. 

Skor üretmenin de oldukça önemli olduğu Big Maker'ı oynamanızı mutlaka öneririm. Ücretsiz olarak indirebileceğinizi de unutmadan söyleyeyim.

YORUMLAR