Bilişim Bilgi Yarışması

Bilişim Bilgi Yarışması
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilişim Bilgi Yarışması, bilişim ilgili sorulardan oluşan bir Android bilgi yarışması oyunudur.

Bilişim Bilgi Yarışması, bilişim konusunda sahip olduğunuz bilgiyi test ederek, aylık olarak dağıtılan ödülleri kazanma fırsatı yakalayabileceğiniz ücretsiz bir Android bilgi yarışması oyunudur.

Bilişim ve teknoloji hakkında çok bilgiliyim diyorsanız ve kendinize güveniniz tam ise, bu uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize indirerek testleri çözebilirsiniz.

Aylık olarak dağıtılan ödüllere sahip olabilmek için o ayın birincisi olmanız gerekmektedir. Her ayın ödülü ayın 5'inde açıklanmaktadır. Bunun dışında ayın 5. gününde sorular havuzu genişletilerek yeni sorular eklenmektedir. Çevrimiçi puan sıralamasına sahip olan oyunda arkadaşlarınızı ekleyerek onlarla birlikte yarışabilirsiniz. Bilişim ve teknolojiye kimin daha hakim olduğunu öğrenmenizi sağlayacak olan uygulamadaki sorular güvenilir kaynaklardan temin edilmektedir.

Sahip olduğunuz puana göre her ay 8 farklı ünvandan birini kazanabilirsiniz. Facebook, Twitter ve Gmail ile giriş yapabileceğiniz uygulamayı tamamen ücretsiz olarak indirerek hemen soruları çözmeye başlayabilirsiniz.

YORUMLAR