Blacklist - Call Blocker (Android)

Blacklist - Call Blocker

Blacklist - Call Blocker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blacklist - Call Blocker ile istenmeyen çağrı ve mesajları engelleyebilirsiniz

Blacklist - Call Blocker eğer sizi sürekli rahatsız eden çağrı ve SMS'lerden şikayetçiyseniz kullanabileceğiniz bir şağrı engelleme ve SMS engelleme uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulama olan Blacklist - Call Blocker sayesinde birkaç dokunuşla istenmeyen aramaları engelleme ve istenmeyen SMS engelleme işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz. İstenmeyen çağrılar ve SMS'ler günümüzde binlerce kullanıcının rahatsız olduğu durumlardır. Kişisel bilgilerimizi iznimiz dışında ele geçiren kaynaklar ve yine izinsiz olarak kişisel bilgilerimizi satan GSM operatörleri, internet siteleri ve telefon numaramızı verdiğimiz kurumlar bizim reklam amaçlı SMS'ler ve çağrılar almamıza sebep oluyor. İşte Blacklist - Call Blocker kullanarak bu çağrı ve SMS'lere çözüm üretebilirsiniz.

Blacklist - Call Blocker çalışma mantığı olarak telefon numarası üzerine kurulu bir sistem kullanıyor. Bu sistemde size çağrı veya SMS atan telefon numaraları kara listeye alınabiliyor ve tekrar size çağrı veya SMS atmaları engelleniyor. Kullanıcılar bu kara listeyi düzenleyebiliyorlar, yeni numaralar ekleyebildikleri gibi mevcut numaraları değiştirebiliyor veya kara listeden çıkarabiliyorlar.

Blacklist - Call Blocker telefon rehberinizde kayıtlı olmayan numaraları, gizli numaraları da engelleyebiliyor. Uygulama kara listedeki numaralardan çağrı geldiğinde zil sesini kapatabilmekte, çağrıyı sonlandırabilmekte veya telefonu açıp hemen geri kapatabilmekte. Blacklist - Call Blocker ile engellenen çağrı ve SMS'lerin kayıtlarını tutabiliyor ve sonradan görüntüleyebiliyorsunuz.