Block Amok 1.20 (Android)

Block Amok

Block Amok
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Block Amok'ta bölümlerdeki ahşap blokları topumuzu kullanarak yıkmaya çalışıyoruz.

Block Amok, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış eğlence odaklı bir aksiyon oyunu. İlginç ve esprili bir oyun yapısına sahip olan Block Amok'u tamamen ücretsiz olarak mobil cihazlarımıza indirebiliyoruz.

Oyunda bize verilen görev ahşap blokları yıkmak. Bu görevi yerine getirebilmemiz için komutamıza bir top veriliyor. Topumuzu kullanıp gülleleri hedeflere doğru fırlatmalı ve hepsini yıkmalıyız.

İlk bölümlerde az sayıda ve kolay vurulabilir bloklar mevcut fakat ilerledikçe yıkmamız gereken yapıların sayısı epey bir artıyor. Dolayısıyla ilerledikçe daha akılcı kararlar verip maksimum hasarı verebileceğimiz noktalardan atışlar gerçekleştirmeliyiz. Sınırlı sayıda gülleye sahip olduğumuz için en az atışla en fazla bloğu yıkmak hayati öneme sahip.

Oyundaki bölümler rastgele yaratıldıkları için oyun uzun bir süre sona ermiyor ve daima benzersiz mekanlarda mücadele ediyoruz. Bölümlerde ilerledikçe yeni silahlar kullanma şansına da sahip oluyoruz.

Kaliteli grafikleri, gelişmiş fizik motoru ve eğlenceli atmosferiyle Block Amok her seviyeden oyunseverin oynayabileceği bir oyun.

YORUMLAR