Block Puzzle 2 1.0.8 (Android)

Block Puzzle 2

Block Puzzle 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Block Puzzle 2, zeka oyunlarından keyif alanların indirmesi gereken yapımlardan birisi.

Block Puzzle 2, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli ve bir o kadar da zorlu bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyun görsel olarak efsanevi oyun Tetris'e biy hayli benzerlik gösteriyor. Fakat yapı olarak daha farklı bir çizgide ilerlediğini de belirtmemiz gerekiyor.

Oyunda başarılı olabilmek için yatay ve dikey çizgileri doldurmamız gerekiyor. Bunu yapabilmek içinse son derece akılcı bir yerleşim planı izlememiz gerek. Aksi halde blokların arasında boşluklar kalıyor ve bu boşluklar o sırayı tamamlayabilmemize engel oluyor.

Oyunun kuralları basit ve birkaç saniyede kavranabilecek türden. Küçük yaştaki oyunseverler veya yetişkinler bu oyunu keyifle oynayabilirler. Keyif faktörünü artıran unsurlar arasınsa eğlenceli görsel efektler ve işitsel öğeler yer alıyor. Kazandığımız puanı arkadaşlarımızla paylaşabiliyor olmamız da önemli detaylardan birisi.

Zihin egzersizi yapmak ve bir yandan da eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız Block Puzzle 2'ye göz atmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR