Angry Birds 2 APK

Angry Birds 2 APK

kullanıcı

Angry Birds 2 APK Android oyununda kuşlarla sapanı kullanarak domuzcukları kulelerini yıkıyorsunuz. Kızgın Kuşlar 2 oyununu ücretsiz oynayın.

Angry Birds 2 APK, popüler Angry Birds serisinin en sonunda kendi özüne dönmesiyle birlikte karşımıza çıkan sapanlı bulmaca oyunları arasındaki yerini aldı. Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarından ücretsiz olarak oynayabilecekleri Angry Birds 2, domuzları yenmenin heyecanını yeniden bizlere sunmayı başarıyor.

Angry Birds 2 APK İndir

Oyunun başarılı bir şekilde hazırlanmış grafik öğelerinin yine aynı kaliteyi korumayı başaran sesleriyle birleşimi, eşsiz bir oyun deneyimini bizlere sunuyor diyebilirim. Önceki Angry Birds oyunlarına göre çok daha fazla yıkım olanağının olması ve sapanla fırlatacağımız kuşlarımızın da daha fazla çeşitlilik göstermesi sayesinde oynarken zihninizi çalıştırarak en büyük yıkımı yaratmaya çalışmanız gerektiğini de unutmayın.

Eski oyunların aksine Angry Birds 2 Android oyununda kuşlarımız elimizde birer kart olarak bulunuyorlar ve dilediğimiz an istediğimiz kızgın kuşumuzu kullanabiliyoruz. Ancak tabii ki rakiplerimiz de eskisine göre daha karmaşık yapılar içerisinde saklanıyorlar ve domuz adasına gerçekleştirdiğimiz bu işgalin başarılı olması için bazen uzun süre bir strateji belirlemeye çalışmak gerekebiliyor.

Kuşlarımızın yıkım gücünü daha da arttırmak için kullanabileceğimiz büyüler oyuna eklenen yeni güzellikler arasında. Bu büyüler sayesinde domuzların bir anda ortadan kaldırılmaları mümkün. Bazı bölümlerde ise boss olarak ortaya çıkan domuz krallarının mücadeleyi daha da zorlu bir hale getirdiğini söyleyebilirim.

Diğer oyuncularla kapışabileceğiniz arena da bu oyunda unutulmamış. Dünyanın her yerinden oyuna giren başarılı oyuncularla kapıştıkça kuşların seviyelerini arttırmak ve tek oyunculu bölümdeki deneyimlerin üzerine daha fazla eklemeler yapmak mümkün.

İlk etapta oyundaki kuşları seçebilme şansı ve diğer ek büyülerin işinizi kolaylaştıracağını düşünebilirsiniz ancak işin aslı pek de öyle değil. Zira oyundaki bölümlerin giderek daha zorlu bir hale gelmeleri, zaman zaman yanlış seçimleri de beraberinde getiriyor. Oyundaki satın alma seçeneklerinin varlığı ise çok zorlandığınız zamanlarda işinizi kolaylaştıracak şeylere erişebilmenize yardımcı oluyor.

Angry Birds fanları oyunu yüklemeye başladılar bile, ancak daha önce kızgın kuşları kontrol etmediyseniz kesinlikle göz atmadan geçmemeniz gerektiğini söyleyebilirim.

Angry Birds 2 İndir PC

Mobil platformdaki en büyük oyunlardan Angry Birds, ilk devam oyunuyla geri döndü. Angry Birds 2, bir kez daha sevilen kuşları kötülüğün güçleriyle karşı karşıya getiriyor. Domuzcuk sığınaklarında kargaşa çıkarmak için kuşlarınızı sapanla fırlatın. Bir sonraki seviyeye geçmek için tüm kötü domuzcukları yok edin. Kötü domuzları yok etmenize ve yumurtalarınızı geri almanıza yardımcı olacak özel yeteneklere sahip yeni kuşların kilidini açın.

Merakla beklenen devam oyunu geri döndü. Zaman kaybetmeden Angry Birds 2 PC indirin. Angry Birds 2 PC’de oynamak için BlueStacks Android emülatörü ücretsiz indirin. Daha büyük bilgisayar ekranında tüm küçük domuzcuklar dahil tüm saldırı alanını kolayca görebilirsiniz. Fareyle daha iyi nişan alabilirsiniz. Kuşları sapanla fırlatmak için farenizi kullanmak küçük ekranda parmağınızı kullanmaktan daha hızlı ve kolaydır. Çözünürlük veya grafik kaybı olmaması domuz öldürmeyi daha da eğlenceli ve heyecanlı hale getirir. Angry Birds 2 Bilgisayarda Nasıl Oynanır rehberimize göz atabilirsiniz.