Angry Birds 2

Angry Birds 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,523
  • DOSYA BOYUTU 68.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rovio

Angry Birds 2 ile Android cihazlarınızdan kızgın kuşlarınızı kullanarak yine domuzların üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz.

Angry Birds 2, popüler Angry Birds serisinin en sonunda kendi özüne dönmesiyle birlikte karşımıza çıkan sapanlı bulmaca oyunları arasındaki yerini aldı. Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarından ücretsiz olarak oynayabilecekleri Angry Birds 2, domuzları yenmenin heyecanını yeniden bizlere sunmayı başarıyor.

Oyunun başarılı bir şekilde hazırlanmış grafik öğelerinin yine aynı kaliteyi korumayı başaran sesleriyle birleşimi, eşsiz bir oyun deneyimini bizlere sunuyor diyebilirim. Önceki Angry Birds oyunlarına göre çok daha fazla yıkım olanağının olması ve sapanla fırlatacağımız kuşlarımızın da daha fazla çeşitlilik göstermesi sayesinde oynarken zihninizi çalıştırarak en büyük yıkımı yaratmaya çalışmanız gerektiğini de unutmayın.

Eski oyunların aksine bu oyunda kuşlarımız elimizde birer kart olarak bulunuyorlar ve dilediğimiz an istediğimiz kızgın kuşumuzu kullanabiliyoruz. Ancak tabii ki rakiplerimiz de eskisine göre daha karmaşık yapılar içerisinde saklanıyorlar ve domuz adasına gerçekleştirdiğimiz bu işgalin başarılı olması için bazen uzun süre bir strateji belirlemeye çalışmak gerekebiliyor.

Kuşlarımızın yıkım gücünü daha da arttırmak için kullanabileceğimiz büyüler oyuna eklenen yeni güzellikler arasında. Bu büyüler sayesinde domuzların bir anda ortadan kaldırılmaları mümkün. Bazı bölümlerde ise boss olarak ortaya çıkan domuz krallarının mücadeleyi daha da zorlu bir hale getirdiğini söyleyebilirim.

Diğer oyuncularla kapışabileceğiniz arena da bu oyunda unutulmamış. Dünyanın her yerinden oyuna giren başarılı oyuncularla kapıştıkça kuşların seviyelerini arttırmak ve tek oyunculu bölümdeki deneyimlerin üzerine daha fazla eklemeler yapmak mümkün.

İlk etapta oyundaki kuşları seçebilme şansı ve diğer ek büyülerin işinizi kolaylaştıracağını düşünebilirsiniz ancak işin aslı pek de öyle değil. Zira oyundaki bölümlerin giderek daha zorlu bir hale gelmeleri, zaman zaman yanlış seçimleri de beraberinde getiriyor. Oyundaki satın alma seçeneklerinin varlığı ise çok zorlandığınız zamanlarda işinizi kolaylaştıracak şeylere erişebilmenize yardımcı oluyor.

Angry Birds fanları oyunu yüklemeye başladılar bile, ancak daha önce kızgın kuşları kontrol etmediyseniz kesinlikle göz atmadan geçmemeniz gerektiğini söyleyebilirim.

Angry Birds 2 Bilgisayarda Nasıl Oynanır